24424
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-24424,theme-stockholm,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.0.4,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Title Image

Szkolenie DSD Update

Digital Smile Design (DSD) indywidualne projektowanie uśmiechu, to nowoczesne podejście do leczenia stomatologicznego, efektów oraz komunikacji z pacjentem i innymi specjalistami. Spójna idea, nie tylko stanowi ciekawą propozycję dla pacjentów, ale i jest wszechstronnym instrumentem organizującym pracę – lekarzy, techników, grona specjalistów.

 

Korzystając z zakładki z zakładki „dla lekarza” oraz „dla pacjenta” dowiesz się więcej na temat idei Digital Smile Design.

SZKOLENIE DSD UPDATE

Szkolenie „DSD Digital Update” zostało zaprojektowane jako uzupełnienie 3-dniowego kursu DSD Workshop + Dental Photo i jest dedykowane przede wszystkim uczestnikom tego szkolenia (choć nie jest to wymóg). Nowość w idei Digital Smile Design to aplikacja DSD App dostępna na iPada i iPhone’a. W narzędziu tym położono nacisk na szybką i intuicyjną pracę ze zdjęciami i plikami 3D. Pozwala to na błyskawiczne zaprezentowanie pacjentowi możliwości poprawy jego uśmiechu i wizerunku. Podobnie jak cała stomatologia, również metoda Digital Smile Design ukierunkowana jest na rozwój w stronę technologii 3D i prac cyfrowych.

DSD UPDATE to:

 

 • 1-dniowe szkolenie uzupełniające w zakresie nowoczesnych technologii cyfrowych
 • aplikacja DSD App – narzędzie do projektowania uśmiechu na miarę XXI wieku
 • gwarancja praktycznego poznania nowoczesnych metod pracy
 • nowoczesna stomatologia wizualna i 3D
 • praca na własnym iPadzie lub na sprzęcie udostępnionym przez nas
 • szkolenie w kameralnej grupie z silnym wsparciem technicznym,
 • możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń
 • lokalny certyfikat ukończenia szkolenia DSD Update

SZKOLENIE DSD UPDATE

najbliższa edycja: brak terminów
cena: 1800,00 zł brutto

Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
ul. Płk. Francesco Nullo 42/U7 (I piętro), Kraków
kontakt: szkolenia@digitalsmiledesign.pl
+48 534 002 887
Rezerwacja miejsca na liście uczestników wiąże się z wpłatą zaliczki 50%. Zapisując się z drugą osobą, każdy z uczestników otrzyma 10% rabatu.

W CENIE SZKOLENIA:

własna profesjonalna klimatyzowana sala szkoleniowa

pomoc techniczna w poznaniu aplikacji DSDApp

dostęp do akcesoriów stomatologicznych i sprzętu foto

praca w chmurze, na komputerach, z aparatami i video

szkolenie zakończone lokalnym certyfikatem DSD

bezpłatny parking (1,5h) oraz catering na miejscu

SZKOLENIA W 100% DOPASOWANE
DO TWOICH POTRZEB

DZIĘKI NASZYM SZKOLENIOM:

POZNASZ

 • nowe narzędzia do efektywnej komunikacji z pacjentem i technikiem
 • metody prezentacji planu leczenia i budowania długotrwałej motywacji pacjenta
 • możliwości cyfrowego projektowania i tworzenia prezentacji DSD, którą samodzielnie wykonasz
 • techniczne i praktyczne aspekty tworzenia doskonałego mock-up’u
 • sposoby pracy z aparatem i modelką, w tym również w prawdziwym studio foto

ZROZUMIESZ

 • potrzeby i oczekiwania swoich pacjentów
 • jak unikać błędów w komunikacji pacjent – lekarz – technik
 • co motywuje pacjenta i jak nie stracić tej motywacji
 • jak tworzyć atrakcyjne prezentacje DSD i posługiwać się nimi codziennie
 • budowę aparatu oraz to, jak robić zdjęcia portretowe i stomatologiczne

ZBUDUJESZ

 • zaufanie pacjenta do siebie i swojej kliniki
 • sposoby komunikacji i pracy z pacjentem oraz technikiem
 • workflow planowania, tworzenia i prezentowania planu leczenia pacjentowi
 • sprawny zespół medyczny, który w całości będzie ukierunkowany na skuteczną pracę i leczenie
 • atrakcyjny materiał zdjęciowy, który będzie pracował dla Twojej kliniki
index_tomasz_rozwadowski

TOMASZ ROZWADOWSKI

LEKARZ STOMATOLOG, DSD INSTRUCTOR
certyfikowany przez Christiana Coachmana

Pierwszy w Polsce stomatolog stosujący metodę DSD w praktyce klinicznej. Należy do grona prestiżowej grupy DSD MASTER – lekarzy ściśle współpracujących z twórcą konceptu dr. Christianem Coachmanem. Studia medyczne ukończył w 1995 roku na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Absolwent wielu kursów, m.in. Curriculum Implantologii na Uniwersytecie Wolfganga Goethego we Frankfurcie. Specjalista stomatologii ogólnej, pasjonat fotografii, komunikacji z pacjentem i kompleksowego leczenia. Doświadczony i ceniony stomatolog. Od 2007 roku właściciel jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologii estetycznej w Polsce – „Galerii Uśmiechu”. Współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej, członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Od 2013 roku prowadzi certyfikowane przez Christian’a Coachman’aszkolenia Digital Smile Design, wprowadzając tę metodę, jako standard do wielu praktyk stomatologicznych w Polsce.

OPINIE O NASZYCH SZKOLENIACH:

INTENSYWNE I MERYTORYCZNE

Szkolenie bardzo wyczerpujące temat. Intensywne i merytoryczne.

– Marcin, Katowice

INSPIRUJĄCE

Inspiracja i motywacja, którą tu dostała przywraca radość do pracy.

– Iwona

BARDZO PROFESJONALNE

Myślę, że wszystko było super. Przede wszystkim bardzo profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze.

– Adrian, Warszawa

SUPPORT TEAM

PAWEŁ SUDER

ASYSTENT DS. SZKOLEŃ, SUPPORT TEAM, FOTOGRAF

Z multimediami związany od 15-tego roku życia. Od 10 lat (2007-2017) skupia się na tworzeniu profesjonalnej komunikacji firm i przemysłu, dostarczając zdjęć wizerunkowych. Posiada doświadczenie obejmujące ponad 150 realizacji fotograficznych dla najlepszych marek w swoich branżach: KGHM Polska Miedź, PKP Cargo, Volkswagen Motor Polska, General Motors Manufacturing (Opel), Arcelor Mittal, Tauron Ciepło, Creaton Polska, Metalurgia SA, ECHO Investment, Fameg, RR Donnelley, McCormick Polska (Kamis) i wielu innych.

 

Od 2016 roku pełni funkcję Multimedia Managera w Centrum Stomatologii Estetycznej „Galeria Uśmiechu” oraz przy szkoleniach „Digital Smile Design”. Realizuje zdjęcia pacjentów w studio i zarządza zdjęciami stomatologicznymi. W trakcie szkoleń wspiera uczestników od strony technicznej (sprzęt komputerowy i foto) oraz praktycznej (wykonanie prezentacji DSD). Jego autorski system zarządzania i katalogowania zdjęć, robionych codziennie przez 15 lekarzy w 7 gabinetach stomatologicznych „Galerii Uśmiechu” zapewnia klinice i lekarzom sprawną pracę z pacjentami i laboratorium.

ANNA REGUŁA

KIEROWNIK BIURA

W „Galerii Uśmiechu” od 2016 roku pełni funkcję kierownika biura. W zakresie szkoleń Digital Smile Design odpowiedzialna za Państwa sprawne i bezproblemowe zapisanie się na nasze szkolenia, obsługę telefoniczną i mailową uczestników. Odpowiada na wszelkie pytania związane z procesem zapisów, wystawianie faktur i inne sprawy organizacyjno – finansowe.
POKAŻ PYTANIA I ODPOWIEDZI

Na bazie ponad 20 edycji szkoleń z metody Digital Smile Design stworzyliśmy listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ). Jeśli Państwa pytania lub wątpliwości zabrakło na naszej liście – prosimy o kontakt.

 

1. Gdzie odbywają się szkolenia?

Szkolenia Digital Smile Design – Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu organizowane przez doktora Tomasza Rozwadowskiego organizowane są we własnym centrum szkoleniowym „Grzegórzki Park„. Sala szkoleniowa mieści się po sąsiedzku w stosunku do Centrum Stomatologii Estetycznej „Galeria Uśmiechu„. Adres obu lokalizacji to Kraków, ul. Francesco Nullo 42/U7.

 

2. W jakich godzinach odbywają się szkolenia?

Standardowo szkolenia odbywają się w pierwszym dniu (piątek) w godz. 10:00 – 18:00, w sobotę i niedzielę w godz. 9:00 – 17:00.

 

3. Czy na miejscu można zaparkować samochód?

Tak, na miejscu dostępny jest parking przeznaczony dla klientów tutejszych lokali użytkowych i sklepów. Postój po pobraniu biletu przy szlabanie jest bezpłatny do 1,5h. W sobotę i niedzielę, w dniach kiedy w naszej klinice pracuje mniej osób udostępniamy Państwu w miarę możliwości bezpłatne miejsca naszych pracowników pod budynkiem.

 

4. Czy dostarczacie materiałów szkoleniowych?

Tak, każdy uczestnik otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych: notatnik, pendrive z materiałami oraz agendę i instrukcję wykonania prezentacji DSD wraz z używanymi skrótami klawiaturowymi.

 

5. Czy w trakcie szkolenia są przerwy kawowe / obiadowe? 

Tak, w trakcie każdego z 3 dni szkoleniowych zapewniamy Państwu przerwy kawowe oraz obiadową. Uczestników naszych szkoleń zapraszamy na obiad do włoskiej restauracji mieszczącej się w tym samym budynku, co organizowane szkolenie.

 

6. Czy rekomendujecie konkretny hotel na czas pobytu w Krakowie? 

Ze względów logistycznych naszym Uczestnikom rekomendujemy wybór Hotelu Chopin (ul. Przy Rondzie 2). Mieści się on zaledwie 400m od lokalizacji szkoleń DSD, a uczestniczy często pokonują ten dystans piechotą, rezygnując na tym krótkim odcinku z własnego samochodu. Hotel położony jest w okolicy jednego z największych węzłów komunikacyjnych centrum Krakowa z doskonałym połączeniem drogowym i tramwajowym z Dworcem Głównym w Krakowie.

 

7. Czy potrzebuję komputer? Jaki?

Część komputerowa szkolenia odbywa się na prywatnych komputerach uczestników. Do sprawnej pracy z Cyfrowym Projektowaniem Uśmiechu wystarczy sprawny, średniej klasy laptop z co najmniej 20GB wolnego miejsca na dysku twardym. Praca odbywa się na programach prezentacyjnych tzn. Microsoft PowerPoint lub Keynote na Mac OS. Przy czym ze względu na zaprojektowanie komputerów Apple z przeznaczeniem do multimediów, pracy z obrazem, video i dźwiękiem – zdecydowanie rekomendujemy tą drugą platformę. Do bezproblemowego wykonania pełnej prezentacji DSD potrzebna jest wersja PowerPoint’a co najmniej z 2013 roku (lub nowsza). W przypadku komputerów Mac OS, przed szkoleniem należy wykonać update do najnowszej wersji systemu (Sierra/High Sierra) a następnie zaktualizować program Keynote również do najnowszej wersji. Brak wykonania tej czynności będzie skutkował koniecznością zaktualizowania tego software’u przez nasz „support team” w trakcie szkolenia, co wielokrotnie się zdarzało i zabiera użytkownikowi komputer na około 3 godziny.

 

Metoda DSD nie jest przez nas nauczana na żadnym specjalistycznym programie do stomatologii i nie wymaga wykupienia licencji innej niż na system operacyjny i program do prezentacji PowerPoint / Keynote. Te mogą być nawet w darmowej 30-dniowej wersji – ważne aby były aktywne w trakcie 3 dni szkolenia.

 

8. Czy potrzebuję aparat? Jaki?

Aparat w przeciwieństwie do komputera nie jest niezbędny nawet dla uczestnika szkolenia fotograficznego, jednakże gorąco rekomendujemy zakup przed szkoleniem własnego sprzętu. Posiadanie własnego aparatu ma wiele zalet: większy komfort pracy na szkoleniu, własna karta pamięci na którą trafiają wykonane zdjęcia, możliwość skorzystania z naszego „support team’u” w celu obsługi i konfiguracji aparatu. Rekomendujemy średniej klasy lustrzankę fotograficzną firmy Canon lub Nikon (ze względu na szybko zmieniający się rynek i nowe modele nie podajemy tu konkretnych modeli – można do nas napisać w tej sprawie). Doboru najlepiej dokonać „na żywo” w sklepie biorąc różne modele i porównując ich gabaryty i ergonomię. Do aparatu niezbędny jest obiektyw Canona 100mm Macro lub Nikona 105mm Micro. Oraz lampa pierścieniowa lub dwupalnikowa do fotografii macro.

 

9. Czy jeśli nie posiadam aparatu, mogę skorzystać ze sprzętu obecnego na szkoleniu?

Tak, posiadamy kilka zestawów aparatów Canon do fotografii stomatologicznej i portretowej. W przypadku potrzeby skorzystania z naszego sprzętu prosimy o kontakt w celu rezerwacji aparatu dla Państwa.

OFERTA NASZYCH SZKOLEŃ: