22381
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22381,theme-stockholm,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.0.4,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Program naszych – certyfikowanych przez Christiana Coachmana – warsztatów w całości oparty jest o oryginalną formułę i stanowi kompleksową ofertę, która pozwoli Uczestnikom nabyć umiejętności z metody DSD. Metoda Digital Smile Design – indywidualne projektowanie uśmiechu, to nowoczesne podejście do leczenia stomatologicznego, efektów oraz komunikacji z pacjentem i innymi specjalistami. Spójna idea, nie tylko stanowi ciekawą propozycję dla pacjentów, ale jest również wszechstronnym instrumentem organizującym pracę – lekarzy, techników, grona specjalistów.

Doktor Tomasz Rozwadowski – DSD Instructor certyfikowany przez Christiana Coachmana, jako pierwszy stomatolog w Polsce stosujący metodę Digital Smile Design, prowadzi szkolenia w Krakowie. Zapraszamy!

aktualnie: brak terminów

SZKOLENIE DSD WORKSHOP
+ DSD APP + DENTAL PHOTO

CERTYFIKOWANE PRZEZ CHRISTIANA COACHMANA

Całościowy, certyfikowany kurs komunikacji wizualnej, DSD i fotografii stomatologicznej.
Komputerowe ćwiczenia z projektowania uśmiechu

To nasz podstawowy, oparty na oryginalnej metodzie Christiana Coachmana kurs. W trakcie 3 dni z DSD poznasz techniki cyfrowego projektowania uśmiechu na komputerze oraz w aplikacji DSDApp, nauczyć się skutecznej komunikacji wizualnej z pacjentem i technikiem.

SZCZEGÓŁY

aktualnie: brak terminów

SZKOLENIE DSD UPDATE

Zaktualizuj swoją wiedzę o najnowsze rozwiązania:
aplikację DSDApp i obrazowanie 3D

Poznaj bieżące trendy w rozwoju Digital Smile Design: technologię 3D oraz prace cyfrowe. Dowiedz się jak błyskawicznie zaprezentować pacjentowi możliwość poprawy jego uśmiechu dzięki aplikacji DSDApp na iPada i iPhone.

SZCZEGÓŁY

SZKOLENIE DSD INDIVIDUAL

szkolenie zamknięte – ustalane indywidualnie

Indywidualne wsparcie we wdrożeniu DSD i nowych technologii w Twojej praktyce.

Potrzebujesz materiałów marketingowych lub pacjentów dla swojej praktyki? Pomożemy Ci w tym. Dysponujemy odpowiednią wiedzą i doświadczeniem aby pomóc Ci w realizacji celów marketingowych i pokazać Twoje stomatologiczne dokonania! Program indywidualnych konsultacji może być dowolnie dostostosowany do potrzeb Twoich i Twojej praktyki.

SZCZEGÓŁY

aktualnie: 7-8/06/2019

ŚWIADOME ZARZĄDZANIE
I MARKETING STOMATOLOGICZNY

Podnieś swoją praktykę na poziom wyżej!

Warsztaty przeznaczone dą dla małych i średnich praktyk stomatologicznych, managerów bądź lekarzy którzy chcieliby wykonać istotny krok na przód w swojej praktyce stomatologicznej. Zakres szkolenia pomoże zarówno usprawnić i rozwinąć obecnie funkcjonującą praktykę, jak również ułatwi start lekarzom, którzy myślą o działalności na własny rachunek.

SZCZEGÓŁY