22891
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22891,theme-stockholm,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.0.4,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

CZYM JEST DSD?

Metoda Digital Smile Design została stworzona przez brazylijskiego dentystę Christiana Coachmana. Zauważył on, że nawet najlepiej wykwalifikowany zespół może mieć problemy z precyzyjnym przekazaniem sobie wytycznych zawartych w planie leczenia. Czasem pacjenci spodziewają się innego efektu końcowego niż zaplanowany i zrealizowany przez stomatologa. Rozwiązaniem tego problemu jest stworzenie wizualnego planu leczenia oraz poznanie końcowego rezultatu – nowego uśmiechu. Takiego, który jest indywidualnie zaprojektowany, wyraża naszą osobowość i jest zgodny z fizycznymi cechami twarzy.

Przyczyn niezadowolenia z własnego uśmiechu może być wiele – choroby, brak estetyki, ubytki, przebarwienia, starte zęby i wiele innych.
Jeśli chciałbyś zmienić swój wygląd ale nie wiesz od czego zacząć – Digital Smile Design przychodzi z pomocą.

ZOBACZ EFEKT

ZANIM PODEJMIESZ DECYZJĘ

W trakcie planowania leczenia estetycznego lekarz przygotowuje tymczasowe modele (mock-up). Pacjent jest fotografowany i nagrywany na krótkim video. Na podstawie tych materiałów i rozmowy analizowane są wszystkie relacje ust, zębów, dziąseł, warg w kontekście tego jak pacjent się uśmiecha i jak okazuje emocje na twarzy. Dzięki DSD, pacjent bierze udział w procesie projektowania uśmiechu i leczenia w pozytywnej atmosferze i entuzjastycznych emocjach. Często po raz pierwszy ma możliwość zobaczenia, jak będzie wyglądać efekt leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem i podjęciem decyzji.

Zdrowe zęby to dziś za mało. Piękny biały uśmiech sprawia, że jesteśmy postrzegani jako bardziej pewni siebie i atrakcyjni.
Czy ten cel i decyzja o rozpoczęciu leczenia nie byłyby łatwiejsze, gdybyś już na początku mogli zobaczyć efekt końcowy?

EFEKT LECZENIA PRZED
JEGO ROZPOCZĘCIEM

1. Pierwsza konsultacja trwa około 1,5 godziny.

2. W tym czasie wykonana zostanie w naszym studio fotograficznym seria zdjęć i filmów twarzy, zębów, uśmiechu.

3. Lekarz przeprowadzi dokładny wywiad, którego celem jest poznanie cech osobowości oraz wyobrażeń o pięknym uśmiechu.

4. Następnie lekarz analizuje zależności między zębami, ustami, uśmiechem a rysami twarzy i mimiką wyrażającą emocje. Posługując się specjalnymi cyfrowymi planszami projektuje nowy uśmiech. W każdym momencie może skonsultować projekt z pacjentem. Powstaje plan leczenia.

5. Ostatnim etapem jest przygotowanie w pracowni protetycznej wzoru uśmiechu, który można przymierzyć jak sukienkę czy garnitur. Teraz możesz zobaczyć nowego siebie!

Aż do momentu zobaczenia siebie po metamorfozie uśmiechu myślimy, „że to tylko zęby”. Dopiero finalny efekt (ale już na etapie wizualizacji) pozwala odkryć pacjentowi siebie na nowo.
Za zmianą efektu wizualnego uśmiechu wielokrotnie idzie zmiana sposobu ubierania, stylu życia, większej pewności siebie, a w dalszej perspektywie również awansu i poprawienia komfortu życia.

EFEKT KOŃCOWY

Kompleksowe leczenie może wymagać zaangażowania zespołu specjalistów: ortodonty, chirurga oraz pracowni protetycznej. Efektem analizy jest przejrzysty i czytelny plan leczenia, który rozkładany jest na poszczególne etapy. Pacjent z wyprzedzeniem zna zaplanowane wizyty, a koszty może rozłożyć w czasie. Osiągnięcie idealnego efektu zależy od pracy całego zespołu i komunikacji między wszystkimi zaangażowanymi. Stworzony dla pacjenta wizualny plan leczenia, dostępny jest dla wszystkich – nie ma więc miejsca na interpretację oczekiwań niezgodnych z pacjentem i pomyłki.

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego uśmiechu… Jeśli chciałbyś poprawić walory estetyczne swoich zębów… Jeśli chcesz zmienić dentystę z powodu problemów w komunikacji… Jeśli zafascynowała Cię idea projektowania uśmiechu Digital Smile Design i chciałbyś dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić…